לייעוץ ופגישה

אישית תתקשרו:

03-5666160

 לימודי עיצוב פנים

ברברה ברזין סטודיו בוטיק ללימודי עיצוב פנים הוותיק והמוביל בארץ. צוות הסטודיו והמאסטרו ברברה ברזין יכשירו אתכם להיות מעצבי פנים מובילים בשוק.

לימודי התעודה מבוססים על שיטת הלימוד הקלסית של האומן והשוליה שהייתה נהוגה אצל אומני הרנסנס הגדולים. ואכן ברברה ברזין מלמדת את כל “סודות” המקצוע, בחניכה אישית בקבוצות קטנות ואינטימיות.

כמה זמן נמשכים לימודי עיצוב פנים?
שנה א
שנת לימודים עיונית  (3 סמסטרים אקדמאים)
שנה ב

שנת לימודים מעשית (3 סמסטרים אקדמאים)

תנאי קבלה:
יש לעבור ראיון אישי ובדיקת תלת מימד. אנו לא מאמינים במבחנים וציונים. בכדי ללמוד עיצוב פנים אצלנו בסטודיו אין צורך בפסיכומטרי, בתיק עבודות, בשיפור תעודת בגרות או ניסיון קודם.
מה כן צריך? תשוקה למקצוע, נחישות והתמדה לפסוע לעולם חדש, חריצות ואופטימיות.

איפה לומדים?
רחוב חשמונאים 113, קומה 1, תל אביב סמוך לתחנת רכבת השלום בקניון עזריאלי.

תאריך:  נפתח מחזור סמסטר אביב 2018

יום ב'  9.4.2018  הלימודים מתקיימים בימים ב' ו ד'

מחיר:

שנה א' שנת לימודים עיונית: 35,000 ש"ח (המחיר עולה ב 9 לאפריל 2018)
ב 14 תשלומים של 2500 ש"ח
שנה ב' שנת לימודים מעשית: 28,000 ש"ח
ב 14 תשלומים של 2000 ש"ח
* אפשרות להלוואת סטודנטים בתנאים נוחים

הלימודים מוכרים לקבלת פיקדון ע"פ חוק קליטת חיילים משוחררים

 

מתנה לנרשמים עד פורים 1.3.2018: טיסה לימודית לחו"ל + סיור מודרך באחד ממרכזי העיצוב המובילים בעולם – לונדון, מילאנו, שנחאי ועוד, על בסיס מקום פנוי.
אז למה אתם מחכים?! מספר המקומות מוגבל!!

* המבצע להרשמה מוקדמת עד – 1.3.2018

תכנית הלימודים

שנה ראשונה – הכשרה מקצועית עיונית

הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע 9:00-15:30.

• יום בשבוע המועבר על ידי ברברה – טכנולוגיה:
לימוד ותרגול של תלת מימד, היטלים, פרספקטיבה חד ודו מגוזית, יסודות ההום סטיילינג, שרטוט טכני, תכניות עבודה למכרז ולביצוע, כתב כמויות, מפרט טכני, מדרגות, רשימות אלומיניום, נגרות אומן, נגרות רטובה, קונסטרוקציה, היתרים ועבודה מול רשויות, ניהול משרד, נוהלי עבודה מול קבלן, חברות בניה ומהנדסים.

• יום בשבוע המועבר על ידי אורית כהן אללו יחד עם בוריס סולטנוב – צבע ותכנון:
לימוד ותרגול של מוד בורד, פרספקטיבה, קומפוזיציה, פרזנטציה, צבע, הום סטיילינג, טקסטורות וחומרים. תכנון חלל פרטי ומסחרי החל מדירה קטנה ועד וילות ומסעדות, כולל חזיתות ופיתוח שטח. סקירה והכרה של חומרים ומוצרים הקיימים בשוק. פתרונות לחללים קטנים.

• בנוסף יש כ-25 שעות שבועיות של עבודה בבית.

• החל מהחודש השני ללימודים, אחד מימי הלימוד יימשך עד השעה 18:30 בערב, למשך 12 שיעורים, ביום זה יועבר שיעור תכנת השרטוט ארכ+ הנותנת מענה לשרטוט בדו מימד, תלת מימד והדמיות.

לימודי התעודה מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות, תוך דגש על מתן תשומת לב אישית לכל אחד ואחת. במשך תקופת הלימודים מתקיימים סיורים והרצאות התואמים את תכני הלימוד: בבתי מלאכה, מפעלים ואולמות תצוגה שונים כגון: שיש, מראות, מקלחונים, פסיפסים, חברות פירוזל, ספקי חשמל חכם ותאורה, סטודיו לטפטים וילונות ובדים, ועוד.

שנה שנייה – שנת לימודים ועבודה מעשית

בשנה זו התלמידה משתלבת בכיתת המשרד של הסטודיו ומיישמת הלכה למעשה את הידע שרכשה בשנה א של הלימודים.

בשנה זו הלימודים מתקיימים בדיסציפלינה של משרד: התלמידה עובדת על פרויקטים אמיתיים, עם לקוחות אמיתיים בזמן אמת יושבת בפגישות עבודה עם הלקוחות והספקים, נוטלת חלק פעיל בתהליך התכנון ובשרטוט תכניות העבודה ובניהול הפרויקט.
התלמידה יוצאת לפיקוחים, וכן לבחירות של חומרים ואביזרים עם הלקוחות. לאורך כל התהליך התלמידה זוכה לחניכה אישית וצמודה מברברה ברזין ומעצבי פנים נוספים, מהמובילים בשוק, בוגרי הסטודיו.

ההשתלבות בכיתת המשרד מקנה לתלמידה ניסיון מקצועי אמיתי ובטחון עצמי בידע שלה. הפרויקטים בהם תשתתף במהלך השנה המעשית יהוו עבורה תיק עבודות הכולל תכניות אמיתיות, מודלים ותצלומים של הפרויקטים לאחר ביצוע.

בתום הלימודים
מוענקת לכל בוגרת הסטודיו תעודה המעידה על יכולותיה ועל הידע והניסיון שרכשה. התעודה היא מסמך שווה ערך למכתב המלצה על עובדת שסיימה תקופת עבודתה במשרד הסטודיו.
כמו כן הבוגרת יוצאת מהסטודיו עם תיק עבודות בלתי רגיל וארגז כלים לחיים המקצועיים ולחיים בכלל.

cta1

למידע נוסף התקשרי עכשיו 03-5666160 או השאירי פרטים:

 
רח' החשמונאים 113 תל אביב, טלפון: 03-5666160 studiobsil@gmail.com כל הזכויות שמורות לברברה ברזין-בית הספר המוביל ללימודי עיצוב פנים © 2017