לייעוץ ופגישה

אישית תתקשרו:

03-5666160
בית הספר לעיצוב פנים

 

 

סטודנטים ממליצים

"למידה אפקטיבית ביותר"

ליבנת כהן מרין - בוגרת הסטודיו
"ברברה יקרה , מי כמוך יודעת איזה תחקיר בטחוני עשיתי לבתי ספר ללימודי עיצוב עד שהגעתי אליך. אני נהנית להגיע לסטודיו לנשום ולשאוב את האוויר , להיות תלמידה של מאסטרית כזו שניתן רק לחלום עליה, ברור לי שאת לא פה כדי לעשות לי את החיים קלים, אך רק בגלל זה אני יודעת שבגלל זה בסוף אהיה מצויינת!"

"חוויה מדהימה"

הילה מוטיל (יחיאל) - בוגרת הסטודיו
"ברברה ברזין היא אומנם אישה משוגעת, אבל היא לימדה אותי כל מה שאני יודעת. בכל פעם שלקוח שלי אוהב את הבית שלו, אני מודה לה. בית הספר שלה הוא חוויה. זאת המסגרת הלימודית הכי אפקטיבית, הכי מעשירה והכי מסעירה שחוויתי. בוכים שם, צוחקים שם, מתמודדים עם ביקורת אמיתית שנאמרת באופן ברור וישיר. בית הספר של ברברה דורש השקעה רבה ומחוייבות גדולה, בדיוק מה שנדרש ממי שרוצה להצליח בתור מעצב פנים. אני גאה לומר שאני אוהבת את המקצוע שלי, לפעמים אפילו חוזרת הביתה מאוהבת. גם זה בזכותה."

"כיף גדול היה שם"

מעצבת פנים שני מור
"ברברה ברזין האישה והאגדה, אבן דרך בחיי. בזכותך אני עוסקת במקצוע שמפרנס אותי ובכבוד גדול, בזכותך התשוקה שלי ליצירה ולמקצוע באים לידי ביטוי , תווית בי יסודות חזקים ובלתי מתפשרים. תודה אוהבת אותך המונים."

"היה פשוט נפלא"

מיכל מטלון - בעלת משרד עיצוב משרד פנים
"ללכת ללמוד אצלך, הייתה אחת ההחלטות החשובות והמוצלחות שעשיתי בחיי! בזכות הלימודיים הפרקטיים והמקיפים שלך, הצלחתי תוך פרק זמן קצר מאד לעמוד על שתי רגליים באופן עצמאי ולהקים את המשרד שתמיד חלמתי.. את ההשראה שלי. תודה!"

"היה נהדר ומספק"

תמי אקהאוס - בוגרת הסטודיו
"כל מילה בסלע, הבוגרים של ברברה יוצאים עם ידע נפלא. ההשקעה בלימודים אצל ברברה היתה אחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי. קיבלתי כלים שלא מקבלים בשום מקום ובונוס לא מובן מאליו של תמיכה אישית מברברה בתחילת דרכי. מודה לך ליבי כמעט בכל יום בעבודתי."

"וואו, פשוט וואו"

ג'ני צ'רווני
"כמו שאני אומרת לכמה וכמה אנשים, למה ללמוד כאן? כי אתה יוצא מפה באמת עם ידע שבשום מקום אחר אתה לא תקבל אותו. אני, כמה וכמה פעמים, התקשרתי לברברה ואמרתי לה, היום קיבלתי מחמאה, היום קיבלתי פרויקט וזה הכול בזכותך. זה מה שמלמדים פה."

"הצלחה ודאית"

אור אריכא - מעצבת פנים
"ברברה היא האומן, אני הייתי השולייה. היום אני מעצבת פנים עובדת, מרוויחה, עצמאית ונהנית מכל רגע. אם אני צריכה לבחור דבר אחד חכם שעשיתי בחיים הוא ללכת ללמוד בסטודיו של ברברה ברזין, אחרי שנים של בזבוז באוניברסיטה, הגעתי למקום המייתי. ברברה העניקה לנו מהידע הפנומנלי שלה, למדתי מקצוע מהקרביים ולמדתי להיות עצמאית במקצוע הזה."

"מומלץ בחום!"

סתיו בן יעקב- מעצבת פנים
ברברה לימדת וחינכת אותנו בצורה הטובה ביותר! את אשת מקצוע נדירה, אישה בלתי רגילה ומנטורית לחיים! תודה על הכל... אין כמוך! ייקח עוד כמה שנים טובות עד שמערכת החינוך בישראל תבין את מה שמנחה אותך בסטודיו כבר שנים!"

"ההכנה הכי קפדנית לתחום"

מיכל ליבנה - מעצבת פנים
"ברברה היא המורה מספר 1! ממליצה באהבה גדולה מאוד, היא מקנה לתלמידיה מקצועיות ומקצוע אמיתי ורציני. תגיעו מוכנים לתחום אחרי הלימודים עם ברברה."

"שיעור חשוב לחיים המקצועיים"

יסמין רביד - מעצבת פנים
מורה, מנטורית, חברה, מעצבת בתים, מעצבת חיים, מעצבת מחשבה! יורדת לחיים ומוציאה את הנשמה... אבל וואלה אשווה זאת לאמירה - קשה באימונים, קל בקרב! אין עלייך ברברה!"

"מקצוענות ללא פשרות"

ענת איצקוביץ' - מעצבת פנים
תודה על הפרגון, האהבה, התמיכה, החיזוק והאמון. תודה שהאמנת בי ונתת לי את האפשרות להיחשף להמון דברים וללמוד כל כך הרבה. אני יוצאת לדרכי עם הרגשה של גב מאחוריי וזה מחזק ועוזר מאוד, ועל כך אני מודה לך מאוד. יש בינינו חיבור ואנחנו מבינות אחת את השניה (למרות שלפעמים אני משגעת אותך עם איזו שאלה מטופשת), אני מקווה שניפגש בעתיד, אפילו לעבודה משותפת…

המלצות מווטסאפ ופייסבוק

למידע נוסף התקשרי עכשיו 03-5666160 או השאירי פרטים:

 
רח' החשמונאים 113 תל אביב, טלפון: 03-5666160 studiobsil@gmail.com כל הזכויות שמורות לברברה ברזין-בית הספר המוביל ללימודי עיצוב פנים © 2017