הכר את הבוגר

בוגרות נוספות

הדס בראון שדות

מעצבת הפנים הדס בראון שדות היא מאותן נשות מקצוע שמצליחות כבר במפגש הראשון עמן למלא את לקוחותיה בתחושת רוגע, בטחון ושלווה. הודות ליכולות טכניות מפותחות וחוש אסתטי משובח היא משכילה ליצור פעם אחר פעם מרחבי מגורים חווייתיים, מדויקים ומוארים שנאמנים למאווייהם וטעמם של אלה הגרים בהם וחשוב לא פחות, גם לאקלים הישראלי לטבע ולסביבה.

קראי עוד »

צוף הלפרין

היא ביתו של קבלן ומפקח בניה והיתה חשופה כל חייה לתוכניות עבודה, שרטוטים ואנשי מקצוע. אז מה הפלא שכיום בוגרת הסטודיו צוף הלפרין היא אחת ממעצבות הפנים העסוקות במדינה?

קראי עוד »

רינת קינן

מחלומות על אופנה לפרונט של סצנת עיצוב הפנים המקומית: כך הפכה רינת קינן לאחת מנשות המקצוע העסוקות בתחום

קראי עוד »

עדי ברגמן אראל

בוגרת הסטודיו שלנו, עדי ברגמן אראל, הפכה מאז סיום לימודיה לפני כ-5 שנים לסיפור הצלחה. מאז שיצאה לדרך עצמאית היא לא עוצרת לרגע

קראי עוד »

איריס סוכר

מאז סיימה את לימודיה (בהצטיינות!) הספיקה בוגרת הסטודיו איריס סוכר לתכנן פרויקטים רבים בהם בתים, דירות וחללים מסחריים. היא דוגלת ביצירת חללים פרקטיים ופונקציונאליים, זאת מבלי לוותר על אסתטיקה נטולת פשרות. הצצה לפועלה של מעצבת פנים עסוקה במיוחד וגם לביתה הפרטי, שזכה לתכנון ועיצוב מחודש במהלך משבר הקורונה ועתה, קולע במדויק לצרכיה כאשת מקצוע ולצרכי משפחתה

עיצובים: איריס סוכר. צילומים: חיים אפריאט, אורן עמוס

שנתיים של לימודים מאומצים בסטודיו עושות את שלהן. לראייה, מיד בסיומן החלה איריס לתכנן במרץ פרויקטים רבים אותם היא מתאימה במדייק לצרכיהם ומאווייהם של לקוחותיה. "לא חשוב מה גודל הפרויקט או גודל התקציב. גם לא חשוב אם מדובר בעיצוב בית חדש או בשיפוץ בלבד. התפקיד שלי כמעצבת הוא ליצור מרחב מחיה שנותן לכל אחת מהנפשות הפועלות את היכולת להתנהל בו באופן האופטימאלי עבורם", כך היא מספרת בראיון שערכנו עימה.

"עיצוב הוא מסע משותף שלי עם הלקוחות במהלכו רעיונות לובשים צורה מוחשית. מטרת העל מבחינתי היא לייצר עבורם חלקת אלוהים קטנה אליה  הם ירצו לחזור בסופו של יום רווי פעילויות והתחייבויות. בית הוא מבצר ואם הוא מתוכנן נכון הוא משמש מקום מפלט שמשרה שלוות גוף ונפש לכל אחד מהשוהים בו".

ללימודים בסטודיו הגיעה אחרי שנים בתחום העיצוב הגרפי והמדיה החזותית. "לפני מספר שנים החלטתי לעשות הסבת מקצוע. התחלתי לבדוק את הנושא באופן מעמיק ורציני ומהר מאוד הבנתי שברברה ברזין היא גורו בתחום התכנון והעיצוב בישראל. במהלך הלימודים למדתי  המון דברים חשובים, אחד מהם הוא שאין קיצורי דרך- לא במהלך הלימודים ולא בעולם האמיתי. כאישה שמנהלת פרויקטים בעולם הבניה שנתפס כעולם גברי, את להפגין מקצועיות, אסרטיביות וענייניות בלתי מתפשרת. את צריכה להישאר רלוונטית ולהתאים את עצמך לשינויים בשוק. להמציא את עצמך כל פעם מחדש". 

ניכר שאירס אינה קופאת על שמריה וממשיכה להמציא את עצמה כל פרויקט מחדש: "אני מאוד מתחברת לעיצוב האקלקטי שמאפשר לנו לשלב חומרים מעולמות תוכן שונים ומסגנונות שונים. תמיד אשלב עץ טבעי שמסמל עבורי חיבור לאדמה. אני מאוד אוהבת ליצור עם הידיים ובמקביל לתכנון אני יוצרת עבודות נגרות, מעץ ומחומרים ממוחזרים, בסדנא שבניתי לעצמי בבית".

רוצים להתרשם מפועלה של איריס?  היכנסו לאתר ול-עמוד הפייסבוק.