"חוויה מדהימה" "ברברה ברזין היא אומנם אישה משוגעת, אבל היא לימדה אותי כל מה שאני יודעת. בכל פעם שלקוח שלי אוהב את הבית שלו, אני מודה לה. בית הספר שלה הוא חוויה. זאת המסגרת הלימודית הכי אפקטיבית, הכי מעשירה והכי מסעירה שחוויתי. בוכים שם, צוחקים שם, מתמודדים עם ביקורת אמיתית שנאמרת באופן ברור וישיר. בית הספר של ברברה דורש השקעה רבה ומחוייבות גדולה, בדיוק מה שנדרש ממי שרוצה להצליח בתור מעצב פנים. אני גאה לומר שאני אוהבת את המקצוע שלי, לפעמים אפילו חוזרת הביתה מאוהבת. גם זה בזכותה."
הילה מוטיל (יחיאל)
בוגרת הסטודיו
"היה פשוט נפלא" "ללכת ללמוד אצלך, הייתה אחת ההחלטות החשובות והמוצלחות שעשיתי בחיי! בזכות הלימודיים הפרקטיים והמקיפים שלך, הצלחתי תוך פרק זמן קצר מאד לעמוד על שתי רגליים באופן עצמאי ולהקים את המשרד שתמיד חלמתי.. את ההשראה שלי. תודה!"
מיכל מטלון
בעלת משרד עיצוב משרד פנים
"למידה אפקטיבית ביותר" "ברברה יקרה , מי כמוך יודעת איזה תחקיר בטחוני עשיתי לבתי ספר ללימודי עיצוב עד שהגעתי אליך. אני נהנית להגיע לסטודיו לנשום ולשאוב את האוויר , להיות תלמידה של מאסטרית כזו שניתן רק לחלום עליה, ברור לי שאת לא פה כדי לעשות לי את החיים קלים, אך רק בגלל זה אני יודעת שבגלל זה בסוף אהיה מצויינת!"
ליבנת כהן מרין
בוגרת הסטודיו
"וואו, פשוט וואו" "כמו שאני אומרת לכמה וכמה אנשים, למה ללמוד כאן? כי אתה יוצא מפה באמת עם ידע שבשום מקום אחר אתה לא תקבל אותו. אני, כמה וכמה פעמים, התקשרתי לברברה ואמרתי לה, היום קיבלתי מחמאה, היום קיבלתי פרויקט וזה הכול בזכותך. זה מה שמלמדים פה."
ג'ני צ'רווני
בוגרת הסטודיו
"כיף גדול היה שם" "ברברה ברזין האישה והאגדה, אבן דרך בחיי. בזכותך אני עוסקת במקצוע שמפרנס אותי ובכבוד גדול, בזכותך התשוקה שלי ליצירה ולמקצוע באים לידי ביטוי , תווית בי יסודות חזקים ובלתי מתפשרים. תודה אוהבת אותך המונים."
שני מור
מעצבת פנים
"מומלץ בחום!" "ברברה לימדת וחינכת אותנו בצורה הטובה ביותר! את אשת מקצוע נדירה, אישה בלתי רגילה ומנטורית לחיים! תודה על הכל... אין כמוך! ייקח עוד כמה שנים טובות עד שמערכת החינוך בישראל תבין את מה שמנחה אותך בסטודיו כבר שנים!"
סתיו בן יעקב
מעצבת פנים
"היה נהדר ומספק" "כל מילה בסלע, הבוגרים של ברברה יוצאים עם ידע נפלא. ההשקעה בלימודים אצל ברברה היתה אחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי. קיבלתי כלים שלא מקבלים בשום מקום ובונוס לא מובן מאליו של תמיכה אישית מברברה בתחילת דרכי. מודה לך ליבי כמעט בכל יום בעבודתי."
תמי אקהאוס
בוגרת הסטודיו
"שיעור חשוב לחיים המקצועיים" "מורה, מנטורית, חברה, מעצבת בתים, מעצבת חיים, מעצבת מחשבה! יורדת לחיים ומוציאה את הנשמה... אבל וואלה אשווה זאת לאמירה - קשה באימונים, קל בקרב! אין עלייך ברברה!"
יסמין רביד
מעצבת פנים
"ההכנה הכי קפדנית לתחום" "ברברה היא המורה מספר 1! ממליצה באהבה גדולה מאוד, היא מקנה לתלמידיה מקצועיות ומקצוע אמיתי ורציני. תגיעו מוכנים לתחום אחרי הלימודים עם ברברה."
מיכל ליבנה
מעצבת פנים
"מקצוענות ללא פשרות" "תודה על הפרגון, האהבה, התמיכה, החיזוק והאמון. תודה שהאמנת בי ונתת לי את האפשרות להיחשף להמון דברים וללמוד כל כך הרבה. אני יוצאת לדרכי עם הרגשה של גב מאחוריי וזה מחזק ועוזר מאוד, ועל כך אני מודה לך מאוד. יש בינינו חיבור ואנחנו מבינות אחת את השניה (למרות שלפעמים אני משגעת אותך עם איזו שאלה מטופשת), אני מקווה שניפגש בעתיד, אפילו לעבודה משותפת…"
ענת איצקוביץ'
מעצבת פנים
"הצלחה ודאית" "ברברה היא האומן, אני הייתי השולייה. היום אני מעצבת פנים עובדת, מרוויחה, עצמאית ונהנית מכל רגע. אם אני צריכה לבחור דבר אחד חכם שעשיתי בחיים הוא ללכת ללמוד בסטודיו של ברברה ברזין, אחרי שנים של בזבוז באוניברסיטה, הגעתי למקום המייתי. ברברה העניקה לנו מהידע הפנומנלי שלה, למדתי מקצוע מהקרביים ולמדתי להיות עצמאית במקצוע הזה."
אור אריכא
מעצבת פנים

המלצות מווטסאפ ופייסבוק

לחצו להגדלה