ברברה ברזין: שטח פרטי

עיצוב פנים עבורי: 

עיצוב הוא תחום שבכוחו לרפא גוף ונפש: הוא אינו מותרות אלא כורח המציאות וביכולתו לנחם, להצמיח, לרפא ולהציל אותנו מעצמנו. הוא זה שמשפיע על הלך הרוח בבית, על האינטראקציה המשפחתית, הפרודוקטיביות והאנרגיה ששורה בו בכל רגע נתון. יתרה מכך, הוא פורץ את כתלי הבית ומלווה אותנו בכל מקום וזמן-במשרד, במטוס, במסעדה או ברחוב. ככזה יש לו השפעה אדירה על איכות החיים, האנרגיות והבריאות שלי, שלך, שלנו. 

סלון: 

הסלון עבורי הוא מקדש של שלווה- אני מגיעה אליו לרוב מאוחר בערב, בתום עוד יום עמוס ארוך וגדוש (שמתחיל לרוב ברוב המקרים בסביבות חמש בבוקר אם לא לפני). הוא המקום האולטימטיבי עבורי להיטען אנרגטית, לקבל כוחות, אנרגיות חיוביות והרבה שמחה. זאת מבחינתי ההגדרה של בית. 

פינת ישיבה:

הכורסאות בסלון הן "שואו" לכל דבר ומעידות על אשה שצבע משמח אותה מאוד. זה לא סוד שצבעים משפיע עלינו ברמה הרגשית וכל גוון הוא תדר חשמלי שנקלט במוחנו ומפעיל אזורים שונים בו. כתום, ורוד פוקסיה, ירוק קווי למשל הם צבעים שמרחיבים את ליבי. בחרתי בריפודים מבית היוצר של טרישיה גילד המופלאה שפעם אחר פעם מפליאה בקולקציות חדשניות, אנרגטיות וחושניות. 

 

חדר רחצה: 

חדר רחצה עבורי הוא חדר טהרה. זהו המקום להירגע בתום יום עמוס ומאתגר ולהתמלא באנרגיות חדשות. ככזה אני מתייחסת אליו כחדר לכל דבר: הקירות מטויחים, פרט לאזור האמבטיה עצמה, והוא מתהדר בחלון גדול שפונה לכיוון גינה מוריקה. תמיד יהיו בו נרות, סחלב, ריח נפלא ומוזיקה טובה. חדר שהוא ספא לכל דבר. 

מסדרון:

מסדרון הוא ציר תנועה אופקי ומדרגות הן ציר תנועה אנכי. מכורח ייעודו, במסדרון אנחנו רק עוברים- לא בוהים ולא שוהים ולכן זה הוא בדיוק המקום ליישם בו את כל המאוויים העיצוביים- קצת מוזרים, קצת קינקיים.. לעבוד עם תאורה ייחודית ולייצר חלל רווי באלמנטים שאולי לא יתאימו לחדר השינה אבל במסדרון יראו נהדר.  

פינת האוכל:

את פינת האוכל הקטנה בחרתי לעצב בהשראת בתי הקפה הרומנטיים בפריז, אלה שפותחים איתם את הבוקר עם עוגת שמרים טובה. היא אינטימית, נינוחה, צופה לירוק שבחוץ ומשרה תחושת רוגע. זה המקום בו אני יכולה לשבת הכי קרוב לאהובים שלי ולהסתכל להם בעיניים.   

חדר נערה:

זהו חדר שעוצב במקור לביתי, אז נערה מתבגרת, בסכמה של סוויטה בבית מלון: חדר חווייתי, מקום אולטימטיבי לארח בו חברות, להנות ממוזיקה טובה שנשמעת מבעד לרמקולים סמויים בתקרה וכן, גם ללמוד, לקרוא ולהירגע. 

חדר שינה:

חדר השינה הוא מינימליסטי מחד ומאידך זימתי וארוטי שהצבע הדומיננטי בו הוא כמובן האדום- צבע מלא חיות ונכון מאוד לחדר השינה בטח בזה שלי.  את הגוון הדומיננטי איזנתי בעזרת צבעים כמו לבן, זהב ו.. עוד קצת נגיעות של אדום.

אז למה את מחכה?
בוא להפוך את החלום שלך לקריירה משגשגת!
סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן