הכל על ברברה ברזין לימודי עיצוב פנים

אם אתם אוהבים את תחום העיצוב וחושבים להפוך אותו מתחביב למקצוע, אז נוכל להמליץ לכם על לימודי עיצוב פנים. מדובר על עולם עשיר, מגוון ומרתק המקיף כל מיני תחומים בהם, תהליכי תכנון ועיצוב של חללים פרטיים ומסחריים. אתם תלמדו לגבש את קונספט העיצוב, לאסוף מידע ולנתח ולעבד אותו ולאחר מכן לתת את הפתרון העיצובי הכי מתאים, נכון ומדויק לחלל.

איזה תכנים נלמדים בתוכנית
ללימודי עיצוב פנים?

לימודי עיצוב פנים כוללים לא רק לימוד של תיאוריה, אלא גם פרקטיקה בפרויקטים אמיתיים של לקוחות.
למרבית מוסדות הלימודים, יש תכנית לימודים המורכבת מנושאים דומים. כל הנושאים האלה מתקשרים לתחומים כמו, תכנון, עיצוב ויצירה. בין הנושאים הנלמדים:

תיאוריה – אתם תלמדו על זרמים וסגנונות עיצוב פנים, מה זה הום סטיילינג, תכירו מושגי יסוד וכמו כן תלמדו לתת פתרונות איכותיים לכל מיני רעיונות עיצוב.

מרכיבי העיצוב – אתם תלמדו על קומפוזיציה, חומרים, צבע, ריהוט מתאים, בחירת תאורה נכונה לחלל וכמו כן כיצד לבצע עיצוב פנים וחוץ של חללים שונים (אלו יכולים להיות חללים המשמשים למגורים, משרדים, עסקים וכו').

כלי תכנון ותוכנות שרטוט – אתם תכירו ותלמדו לשלוט בתוכנות שרטוט כמו ArchiCAD. תוכנה זו היא כלי תכנון בה משתמשים בכל פרויקט של עיצוב.

הכרת המבנה הפרטי – אתם תרכשו ידע בכל הקשור לטכנולוגיות בנייה, מערכות המבנה (חשמל, מיזוג אוויר, קונסטרוקציה, אינסטלציה וכו') וכמו כן תכירו לעומק את חלקי המבנה הפרטי, הכוללים שירותים, מטבח, אמבטיות, מדרגות, פתחים וכו'.

הכרת המבנה המסחרי – אתם תלמדו כיצד מתכננים מבנה מסחרי, מהו הקונספט המתאים לכל מבנה, העיצוב ועוד.בית ספר לעיצוב פנים

אחד מבתי הספר המובילים בתחום העיצוב בארץ הוא בית הספר היוקרתי של ברברה ברזין לימודי עיצוב פנים. במסגרת לימודי העיצוב, תוכלו ללמוד על כל סודות המקצוע. תוכלו להנות מלימודים בכיתה קטנה הכוללת עד 24 תלמידים ותוכלו לקבל יחס אישי.
הלימודים כוללים שנת לימודים ראשונה הכוללת לימודי תיאוריה ושנת לימודים שנייה הכוללת לימודים מעשיים. במסגרת הלימודים המעשיים, אתם תעבדו על פרויקטים של לקוחות אמיתיים. כך כאשר תסיימו את הלימודים, תקבלו יתרון משמעותי בהשוואה לבוגרים שסיימו לימודים במוסדות אחרים. הדבר יכול לפתוח לכם המון הזדמנויות עבודה כשכירים וכמו כן גם כעצמאיים. הניסיון עוד במהלך הלימודים, יהיה שווה לכם המון כאשר תסיימו את הלימודים.

למי מתאימים הלימודים בבית הספר לעיצוב פנים ברברה ברזין?

החלטתם להירשם ללימודים אצלנו? אנחנו יכולים להבטיח לכם שתהנו מכל היתרונות שיש לנו להציע לכם:

-תכנית לימודים גמישה, אותה תוכלו לשלב עם עבודה ומשפחה.

-רכישת מקצוע מבוקש שיש בו עבודה כשכירים ועצמאיים.

-העשרת הידע והמומחיות שלכם בתחום העיצוב וקבלת כלים עסקיים וניהוליים שישמשו אתכם בעתיד.
*הרשמה ללימודים תהיה בכפוף לעמידה בתנאי קבלה ללימודי עיצוב פנים בהם, בדיקת ראיה מרחבית, הפגנת יצירתיות תקשורתיות וכמו כן ראיון קבלה אישי.

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן