הסטודיו להכשרת מעצבי פנים – לימודי תעודה ברמה גבוהה ובשיטה ייחודית!

בעיצוב פנים לימודים יכולים להתנהל באופנים שונים, מוצלחים יותר או מוצלחים פחות. לרוב שיטת הלימודים היא על ידי העברת חומר תיאורטי בלבד מהמורה לתלמיד. אצלנו העניינים מתנהלים אחרת. בדרך הייחודית שלנו מתנהלים הלימודים בשיטה ייחודית הנקראת שיטת האומן והשוליה. מדובר בשיטת לימודים שהייתה נפוצה מאוד בעבר, אולם כיום היא אינה קיימת כמעט, בוודאי לא בלימודי עיצוב פנים. השיטה מבוססת על ליווי התלמידים על ידי מעצב פנים מנוסה וכוללת התנסות מעשית יום יומית לצד בעלי המקצוע בעלי הניסיון.

לשיטת לימודים כזאת יש יתרונות רבים, בעיקר בתחום עיצוב פנים לימודים. במהלך הלימודים המעשיים, נחשפים מעצבי הפנים העתידיים לדרכי העבודה הקיימות תוך הכרת ולמידת דרכי העבודה הייחודיות להם. העבודה לצד האומן היא חלק חשוב בתהליכים הלימודיים והיא מהווה מעין התנסות וצבירת ניסיון מעשי בעבודת עיצוב הפנים. בשיטת לימודים זאת קל מאוד לעבור מהלימודים התיאורטיים לעבודה הפרקטית מעשית. שיטת לימודים של אומן ושוליה היא הדרך הטובה ביותר להפוך להיות מעצב פנים בעל ניסיון מעשי ישר בסיום הלימודים.

חשיבות עיצוב פנים- בתכנון בית, מלבד חשיבותו הרבה של האדריכל המתכנן את המבנה החיצוני של המבנה, ישנה חשיבות רבה כיצד יראה עיצובו הפנימי. מעצב הפנים אחראי על התכנון הפנימי של חלל המגורים (או העסק, או בעצם כל חלל סגור שבו נמצאים אנשים..). הוא בעצם אחראי על כל הכלול בחלק הפנימי של הבית- הרצפה, הקירות, התקרה, החלוקה הפנימית, הצבעים השולטים, החומרים שיבחרו, החפצים העיקריים ועוד.

במהלך הלימודים בסטודיו שלנו, לומד המעצב כיצד לבטא בחלל המעוצב את הצרכים האנושיים השונים. בעיצוב פנים אחראי המעצב על יצירת מרחב מחייה נכון ופונקציונאלי מבחינה פיזית, תוך שילוב מראה פנימי יפה, יצירתי וייחודי. מעצב הפנים נותן ביטוי לרצונות הנפשיים והרוחניים ומראה את נוכחותם בחלל המעוצב,תוך שמירה על חלל נוח המתאים לשגרה המתנהלת בו.

בסטודיו שלנו, תכנית לימודים בעיצוב פנים כוללת שני חלקים, החלק הראשון הוא שלב ההכנה וההכשרה והוא כולל בתוכו את כל הלימודים הנדרשים למקצוע עיצוב פנים. החלק השני הוא שלב ההכשרה המעשית ובו בנוסף להרצאות ולקורסים התלמיד משתלב בהכשרה מעשית בתחום עיצוב פנים ומיישם את הידע הנלמד על ידי עבודה מול לקוחות.

תקופת הלימודים הינה מחד תקופה אינטנסיבית ודורשת ומאידך תקופה נפלאה ומאתגרת שבה תקבלו כלים להוציא לפועל את היכולות היצירתיות שלכם.

מוסד הלימודים שלנו הוא בעל ניסיון רב וקיים קרוב לעשרים שנה, אצלנו בסטודיו מתקיימים לימודים על ידי הרצאות ושיעורים של מיטב המומחים באדריכלות ועיצוב פנים בארץ. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ואינטימיות, עם יחס אישי לכל תלמיד. אם גם אתם רוצים להגשים חלום, אל תהססו ופנו אלינו ללימודי עיצוב פנים!