הסטאזריות של ברברה ברזין

הסטאזריות ללימודי עיצוב פנים מתנסות בסטודיו בחיים האמיתיים: בניהול פרוייקטים שקורים בזמן אמת, בפגישות מול הלקוחות, בכיצד מתנסחים, איך מדברים ועם מי… מה לובשים לאיזו פגישה או פיקוח, ובקיצור – הבנת… לומדות את המקצוע כמו שהוא מתקיים במציאות!

הסטאז'ריות בבית הספר ללימודי עיצוב פנים של ברברה ברזין, מקבלות את מלוא הכלים להתמודדות עם תכנון ועיצוב מגוון חללים, פרטים ומסחריים, הבנה של פרוייקט אמיתי, כיצד לגשת אליו, כיצד "לפתור" אותו וכיצד לתת מענה לצרכי הלקוחות.

במסגרת ההכנה לסטאז' יוצאות הסטודנטיות במסלול הדו-שנתי ללימודי עיצוב פנים לסיור לימודי מעמיק ומרתק בשבוע העיצוב במילאנו ובלונדון, כחלק משעות הלימוד.
למעט התערוכות עצמן והמייצגים ברחבי הערים, קיימנו מפגשים יוצאי דופן עם מעצבים, אדריכלים וספקים מקומיים, וסיורים בלעדיים.

הסטאזריות של ברברה נהנות מלימודי עיצוב פנים ללא רעשי רקע, התיפיפות או מציאות מדומה.

הן לומדות את הדבר האמיתי!

מתי בפעם האחרונה עשית משהו למען עצמך?
כן, כן, למען עצמך?

תמיד חלמת להיות מעצבת פנים?
מוכנה למסע לימודי משנה חיים?

עזבי אותך מקשקושי רקע ובואי ללמוד את הדבר האמיתי, המעשי, זה שיאפשר לך להתחיל לעבוד יום אחרי תום הלימודים ולטרוף את העולם!

למיטה יש מקום של כבוד בחדר השינה והיא ללא ספק האלמנט המרכזי והדומיננטי שבו, לכן לפרופורציות שלה יש משקל רב בנראות. לשיטתה של אורלי גוהר בן-הרוש, מעצבת הבית של חברת אליתה ליוינג, לגב המיטה יש תפקיד חשוב אף יותר – ובמידה רבה הוא משמש כנקודת עוגן שמכתיבה את יתרת העיצוב. "יש אינסוף אלטרנטיבות לגבי מיטה, כאלה שעשויים עץ טבעי, מרופדים עורות או עשויים בדים משובחים. יש גבי מיטה שמשולבת בהן תאורה סמויה ויש כאלה שבנויים מקונסטרוקציית גבס. השמיים הם הגבול. חשוב להתייחס לגובה ולרוחב של גב המיטה על מנת שלא יעמיס על החלל, או לחילופין יבלע בתוכו".

"כדי להעצים את האימפקט וליצור רובד נוסף, ניתן לעבוד במקביל עם חיפוי קיר או טפט שיגדירו גם הם את גבולות המיטה, מדבקות קיר דקורטיביות או אמנות. במידה והמיטה נשענת על קיר חיצוני מומלץ לתכנן גב מיטה תרמי שייתן שכבת בידוד נוספת בלילות החורף הקרים. להשלמת המראה והתחושה חשוב לבחור במצעים וכיסוי מיטה מבדים רכים ונעימים כמו כותנה, סאטן כותנה, משי או מיקרופייבר שהוא רך ובעל יכולת ספיגה גבוהה, כך שהתחושה גם בקיץ נותרת טבעית ונעימה. כריות דקורטיביות משדרגות את המיטה, אך חשוב להשתמש בהן במידה. מומלץ לבחור בכריות בצבעים, דוגמאות וגדלים שונים על מנת ליצור עניין".

לשידות הלילה תפקיד חשוב גם כן. גוהר בן-הרוש ממליצה להימנע מרכישת סט הומוגני, ולבחור בפריטים שיתנו קונטרה למיטה מבחינת הצבע, הגודל או החומר. "על מנת להותיר את החלל כמה שיותר פתוח ואוורירי מומלץ לבחור ברהיטים רב תכליתיים. שידת מגירות למשל יכולה לשמש גם כרהיט טלוויזיה", היא מסבירה.

בעוד שבפנטזיה כולנו חולמים לחזור בסופו של יום לחדר שינה מאורגן ומסודר, במציאות הסיכוי שזה יקרה קלוש. "צריך להיות מציאותיים", מסבירה ברזין. "אחרי יום עמוס לא לכולנו יש חשק ואנרגיה לתלות ולקפל את הבגדים, התיקים והמעילים. פרט לארונות אחסון בעומקים שונים, מומלץ גם להקצות מקום בחלל למתלים דקורטיביים ואזורי אחסון משניים, שם תוכלו להניח את הפריטים היומיומיים. ועם בגודש צורני עסקינן, הקפידו להוציא מהחדר כל דבר שיכול להפריע לכם או לבני הזוג לנוח ולהירגע: מחשבים ניידים, חומר מהעבודה או כל דבר אחר שמסיח את הדעת ומפריע לייצר שלווה".

באופן טבעי, לתאורה בחדר השינה תפקיד בולט. לדברי ברזין, "כדי לתכנן תאורה חכמה ונוחה בחדר השינה מומלץ לבחור בגוף מרכזי ותאורה היקפית נוספת בהתאם לפונקציות השונות בחדר. חשוב לשלב גופי תאורה באזורים שמצריכים הארה פרטנית כמו שידת איפור, אזור הלבשה ומנורות קריאה לצד המיטה. מומלץ להתקין עמעמים, כך שניתן יהיה לווסת את עוצמת ההארה. ההמלצה היא לתכנן מתגים נוספים לצד המיטה או לרכוש גופי תאורה עם מתג הדלקה וכיבוי מובנה, כדי שלא תצטרכו לקום לכבות את האור לפני השינה".

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן