שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם בבואכם ללמוד תחום מרתק כמו עיצוב פנים

תחום עיצוב הפנים עוסק ומתייחס במראה חלל המבנה, החל מצבעו וגובהו של קיר הבית ועד לבחירה קפדנית של רהיטי הבית ומיקומם המדויק שיחצין את הגשמת חלום הלקוחות. בעידן של ימינו, חשיבות מעצבי הפנים אדיר מימדים באופן ניכר עקב תנופת שוק הנדל"ן, כתוצאה מכך ניתן לראות את כמות פניות בעלי הדירות החדשות בדרישה למעצבי פנים איכותיים ומקצועיים.

איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב פנים במדינתנו הקטנה?

מוסדות לימוד רבים נמצאים כיום בארץ ללימודי עיצוב פנים, מוסדות אלו מעניקים הזדמנות פז ללמוד את תחום העיצוב המבוקש, המרתק והיוקרתי בשוק התעסוקה. יחד עם מבחר רחב של מוסדות הלימוד נמצאת גם כן שיקולי המתעניינים באיזו מוסד כדאי ללמוד, כאשר נלקחת בחשבון המיקום הגאוגרפי, התמחויות של מוסד הלימוד ומוניטין הנושא עימו המוסד בית הספר לימודי עיצוב פנים של ברברה ברזין מחזיק במוניטין של כ- 22 שנה, ומעניק תהליך לימוד ייחודי על פי השיטה הקלאסית של האומן והשוליה מימי הביניים והרנסנס באירופה. במהלך לימודי העיצוב חושפת ברברה ברזין את כל הסודות המסתתרים במקצוע המבוקש כאשר הלימוד מתבצע בקבוצות אינטימיות וחניכה אישית ובזמן שתקופת הלימודים והעבודה המעשית מתבצעת במשרדי אדריכלות ועיצוב פנים.

לימודי תואר או לימודי תעודה?

תואר ראשון בעיצוב פנים מוענק במספר מוסדות להשכלה גבוהה, ולצידם גופים רבים המלמדים זאת במסגרת לימודי תעודה. בכל מוסדות האקדמיה ללימודי תואר ראשון, אורך הלימוד הינו 4 שנים במהלכם לומדים הסטודנטים תולדות האדריכלות והאמנות, רישום, יסודות העיצוב, פיסול וסדנאות מעשיות. בסוף שנת הלימודים האחרונה על הסטודנט להגיש פרויקט גמר עליו עבד לאורך כל הלימוד. לעומת התואר האקדמאי אורכם של לימודי התעודה בעיצוב פנים משתנה בהתאם למוסד הלימוד אך לרוב הינם בין שנה לשנתיים. גם במהלך לימודי התעודה ילמד אותו סטודנט את כל הנושאים המרכזיים אך באופן שהינו יותר ממוקד ומעשי. לימודי תעודה מתאים לכל מי שמחובר וחי את תחום העיצוב ורוצה להשקיע מזמנו אך לא מעוניין בלימוד ארוך של 4 שנים.

לימודי עיצוב פנים – מתאים בתור תחביב או בתור מקצוע?

התרון המובהק ללימודי עיצוב פנים הוא שמעבר לידע שרוכשים הבוגרים כאשר הם מסיימים עם "המקצוע ביד" נפתחת בפניהם כמה דלתות, האפשרות הראשונה הינה לעסוק בתחום באופן מקצועי ומאידך ישנם בוגרים אשר פחות מעוניינים לעסוק בתחום כעיקר, אלא מתמקדים בפרטים קטנים יותר ולכן קיים תחת קטגוריית לימודי עיצוב פנים תת לימוד הנקרא הום סטיילינג אשר יכול להתאים כתחביב בלבד. קראו על קורס הום סטיילינג של ברברה.

מהו עלות לימודי עיצוב הפנים והיכן הכי משתלם?

גם במקרה הזה זמן שווה לכסף, לימודים במוסדות האקדמאיות אורכות זמן רב הרבה יותר מלימודי תעודה, מכאן כנראה שגם העלות תהיה בהתאם גבוהה יותר. לימודי תעודה אמנם משתנים בין המוסדות אך עדיין אורך הלימוד הרבה יותר קצר ולכן העלות אמורה להיות הרבה יותר זולה ונוחה.

הסיבות החשובות ביותר ללימוד עיצוב פנים

בעזרת לימודי העיצוב תוכלו לקחת כל בית פשוט, לשדרג אותו בצורה משמעותית ולהנות מבית טובל ביופי ומלא סוד בתקציב מוגבל, לפתוח בפניכם ערוץ תעסוקה הום סטיילינג, ולאור מצב האבטלה במדינה זהו היתרון גדול ובעזרת הכלים הנלמדים ניתן לחסוך בקניית בית מאחר וגם אם תרכשו בית נטול יופי מיד תהפכו אותו משובב עיניים. קראו כאן דברים שלא ידעתם על לימודי הום סטיילינג.

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן