גם אתם יכולים לקבוע את הטרנד הבא!

אם גם אתם תמיד התעניינתם בעיצוב וריהוט הבית, גם אתם הרגשתם שהבית שלכם הוא לא רק קירות לבנים, תמיד הפריע לכם כשפריטים בחלל הבית לא התאימו ובכלל רציתם שהכול ביחד יצא מושלם, כנראה שהכיוון המתאים הוא לימודי סטיילינג!

כיום, לימודי הום סטיילינג הם השער שלכם לכניסה לעולם בו אתם יכולים להשפיע על חייהם של אחרים. אפשר להגיד זאת גם כך- מאחורי כל חלל פנימי מעוצב ויפה עומד סטייליסט מוצלח יותר.. הסטייליסט נמצא כיום בכל מקום כמעט, משרדים, חדרי ילדים, חדר מגורים, חללים ציבוריים בבניינים, ואפילו בעולם הטלוויזיה  והפרסומות, עם הום סטייטלינג משדרגים את המראה של הבית, המשרד או כל חלל אחר בצורה ניכרת ומשמעותית

תחום הסטיילינג הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות ולכן נוצר צורך גדול להכשרת אנשים על ידי לימודי סטיילינג והפיכתם למובילי דעת קהל.

לימודי סטיילינג יפתחו בפניכם דלתות רבות וביכולתכם להפוך אתכם למשפיעים על מראה הבתים ומשרדים של המחר!

על ידי לימודי סטיילינג תכנסו עמוק לתוך עולם אופנת הלבשת הבית והטרנדים, לימודי סטיילינג הם לימודים מגוונים בתחומים שונים, החל מסטיילינג לאנשים פרטיים המעוניינים במהפך במראה הבית שלהם ועד לימודי סטיילינג המותאמים לחללים מסחריים גדולים.על ידי לימודי סטיילינג תוכלו להביע את היצירתיות והמקוריות שלכם, תוכלו להפוך חלומות למציאות ולקבוע איך לאבזר את הבתים של המחר . במהלך לימודי הסטיילינג תקבלו כלים רבים בעזרתם תדעו איך להתאים את עיצוב הבית לאישיות הדיירים ומשתמשי המקום, כולל שימוש באביזרים הנכונים, כיצד להשתמש בצבעים ואילו צבעים מתאימים לכל אחד, כיצד ליצור מראה המבליט את יתרונות המקום על ידי הדגשה וטשטוש אזורים שונים בחלל הפנימי, ועוד נושאים רבים ומגוונים.

על הסטייליסט להיות מעודכן בסגנונות העיצוב והטרנדיים העולמים וכיצד להתאים אותם לקהל לקוחותיו. על ידי לימודי סטיילינג תרכשו את הכלים המתאימים לכך וכך תוכלו ליצור ללקוחותיכם את המראה המושלם..

כדי לפנות ללימודי סטיילינג לא נדרש ידע קודם, כן נדרשת ראיה בתלת מימד, משיכה לעולם "הלבשת הבית", יכולת יצירתית, מקוריות, פתיחות לסביבה, יחס בין-אישי מעולה ורצון להעז ולהפתיע.

אם גם אתם מעוניינים בלמידה מהנה שתיתן לכם את הכלים להשפיע על העולם סביבכם, ביחד עם רכישת מקצוע נחשק ומבוקש, צרו עימנו קשר.

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן