למה ללמוד בקורס לעיצוב פנים?

קורה לך שאת נכנסת לחדר ואומרת: אני הייתי מסדר אותו אחרת, את הריהוט הזה לא הייתי קונה או כאן הייתי פתחת חלון גדול לנוף? את אומנית בנפשך . תמיד ידעת זאת. צבע, תאורה, טקסטורה, קומפוזיציה מושכים ומרגשים אותך. הגיע הזמן לתת הסבר מדעי ושיטה מסודרת, למה שהיה עד עכשיו "תחושת בטן" .

זה הזמן להירשם לקורס עיצוב פנים

הגיע הזמן לקחת את הכישרון הגלום בך ולחזק אותו. אומרים שצריך "לשחק" על הצדדים החזקים שלנו. אומנות זה הצד החזק שלך, הגיע הזמן להפוך אותו ליתרון שלך.

קורס עיצוב פנים פותח פתח רחב לעולם קסום של צבע ואור, של טקסטורות, חללים וקומפוזיציות. בין הנושאים הנלמדים בקורס עיצוב פנים : איך נגשים נכון לתכנון בית,  שיפוץ, תאורה, עקרונות הצבע, עקרונות השרטוט וקריאת תוכנית אדריכלית, תכנון חדרים שונים בבית לפי הפונקציונאליות שלהם: סלון, מטבח, חדר שינה, חדר עבודה, חדר רחצה, חדרי ילדים וכו. בחירת ריהוט, פתרונות אחסון. הום סטיילינג, האיפור של הבית.   ופנג שואי, תורת העיצוב והסידור העתיקה מהמזרח. קורס עיצוב פנים נותן סקירה של הכלים  ההופכים "טעם טוב" למקצוע. קורס עיצוב הפנים יאתגר את האומן שבך. עבודה במסגרת חללים נתונים תאתגר אותך להביא לידי ביטוי את האישיות שלך.

בסיום קורס עיצוב פנים תוכלי לעמוד מול בעלי המקצוע ולדבר את שפתם, תוכלי להבין מה המוכרן בחנות הריהוט או חנות הכלים הסניטרים והקרמיקה מנסה למכור לך. תוכלי להבין את שפת האדריכל והקבלן. וחשוב מזה תוכלי לדעת מה לדרוש ולצפות מכל אחד מהם. זאת חוויה מעשירה ומעצימה לחיים. קורס עיצוב הפנים הוא קורס של 10 מפגשים, מהנים, בעלות צנועה ומאמץ לא גדול מידי.  מכאן תוכלי להבין האם תחום עיצוב הפנים הוא תחום שאת מעוניינת להתמחות בו בלימודים בהיקף מלא.

חז"ל אמרו "אישה נאה וכלים נאים מרחיבים דעתו של אדם"  ואכן לסביבת המחייה שלנו השפעה עצומה על הנפש.  קורס עיצוב פנים הוא עיצוב הנפש פנימה.

למסלול לימודי עיצוב פנים המורחב לחצו כאן.

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן