דברים שלא ידעתם על לימודי הום סטיילינג

רבים האנשים השואלים מה זה לימודי הום סטיילינג, באמצעות הום סטיילינג, ניתן ליצור מתיחת פנים לחלל המבנה ולחסוך זמן והוצאות מיותרות אשר כרוכים ברגע שמבצעים שיפוץ רגיל. חלל פנים של דירה משפיע ישירות על איכות החיים ואף על ערך הנכס, באמצעות מגוון דרכים יצירתיות של עיצוב פנים והום סטיילינג ניתן לשנות זאת. להום סטיילינג ניתן מאפיינים המבדילים בינו לבין עיצוב פנים ושיפוץ רגיל.

הלבשת חלל המקום במקום בניה מחודשת

בניגוד לעיצוב הפנים המשמש ליצירת שינוי בשלד מבנה החדרים, סלון או כל חלל אחר, ייעודו של הום סטיילינג ליצור הלבשה על מבנה שלד קיים. במסגרת הום סטיילינג אין צורך בשבירת קירות או הרמת מרצפות מיותרות, אלא אך ורק שינוי מיקום הריהוט והוספת פריטים, הוספת וילונות מעוצבים ומנורות מרשימות המשרות אוירה נינוחה, כך אנו חוסכים זמן רב והוצאה כלכלית גבוהה מהצפוי. יש לציין שהום סטיילינג מתבצע על סמך התאמה אישית של בעל הבית ולכן תחילה יש לכלול היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוח, ובחינת החלל ויצירת תכנון לאישורו של בעל הבית במסגרת התקציב. להום סטיילינג ססגוני יש סדר פעולות תכנון שיש לבצע אותם בהקפדה יתרה על מנת לרצות את השוהה הקבוע במקום.

הום סטיילינג חופף לחוש יצירתיות גבוהה

על מנת ליצור שינוי משמעותי ולהפתיע את בעל הבית בהלבשת הום סטיילינג לחלל המבנה דרוש יצירתיות ברמה לאין שיעור. לדוגמה, לפני מכירת דירת פנטהאוז ניתן להשתמש בחוש היצירתי שלנו ולעצב מחדש את חללי הדירה ובכך נוכל לבצע את תהליך המכירה בנקל. ניתן לעשות זאת ללא מעורבות של אנשי מקצוע המתמחים שנים ברבות בתחום, אך חשוב לבחור בקפידה את בעל נושא האחריות על הום סטיילינג בתכנון מדויק ועמידה בזמנים. חשוב לזכור, קהל המחפש למכור, לקנות  או להשקיע בנכסים במקומות מבוקשי אדם, תחילה מתעניין בנושא ההום סטיילינג של חלל הדירה על מנת שיוכל להגיע לתוצאות מיידיות. הום סטיילינג הינו תחום שאנשי הנדל"ן נותנים תשומת לב במהלך תכנון לקניית נכס או השקעה בדירות.

כיצד הום סטיילינג עובד?

כאשר אתם פונים למתמחים בעיצוב חלל הום סטיילינג, ראשית המעצבים/ות יתחילו בהבנה של הבית, מגבלות שימנעו ממנו לפעול יסומנו כגבולות ויתרונות שיוכלו למנף יסומנו גם כן. חשוב שיתבצע שיתוף פעולה עם בעלי הבית על מנת להגשים את חלומותיכם, מעצב פנים המתמחה בהום סטייליניג יגבש תוכנית עבודה המותאמת לצרכים שלכם ויוציאו מהתקציב הניתן להם. המטרה המתבקשת להביא לכם את החלום אל המציאות. בבית ספר הבוטיק של ברברה ברזין ניתן ללמוד עיצוב פנים מקיף הכולל לימודי הום סטיילינג. לבית הספר מוניטין רב שנים של כ- 22 שנה אשר הוציא תחתיו מעצבי פנים מבוקשים ומקצועניים רבים המובילים את התעשייה. שיטת הלימוד של ברברה ברזין הינו שיטת האומן והשוליה שהייתה נפוצה מאוד בימי הביניים והרנסנס באירופה, על ידי לימוד בקבוצות אינטימיות וחניכה אישית תגלו את סודותיו המופלאים של תחום הום סטיילינג תחת קטגוריית לימודי עיצוב פנים המבוקש והיוקרתי. השאירו כבר עכשיו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם. יחד נלמד ליצור חללים מעוצבים ביצירתיות טבול יופי ומלא סוד.