האם לימודי עיצוב פנים יכולים
להתאים לכם?

לימודי עיצוב פנים נלמדים במגוון מוסדות לימודי הפזורים ברחבי הארץ. אחד מבין המוסדות המצליחים בארץ הוא סטודיו ברברה ברזין שהינו בית ספר בוטיק ללימודי עיצוב פנים. מדובר על מוסד וותיק ומוביל. אם תבחרו ללמוד במוסד זה, אתם תקבלו הכשרה מקצועית ומקיפה כך שתוכלו להיות מעצבי פנים מצליחים בשוק. היתרונות הם רבים וכוללים חניכה אישית בקבוצות קטנות.

למי לימודי עיצוב פנים יכולים להתאים?

הלימודים יכולים להתאים לכל מי שיש לו חוש עיצוב והוא בעל יצירתיות ודמיון מפותח ובעל השראה וראייה מרחבית. הלימודים יכולים להתאים לגברים ונשים. לימודי עיצוב יכולים לשמש כמקור הכנסה עיקרי או מקור הכנסה נוסף. אגב, לא חייב גם להשתמש בהם כמקור הכנסה, שכן אפשר ללמוד את הלימודים כתחביב ולעצב את הבית או הדירה שלכם.

תכני לימוד

בבית הספר של ברברה ברזין לימודי עיצוב פנים, יש מסלול ההכשרה למעצבי פנים הנמשך כשנתיים. בשנה הראשונה, הכוללת שלושה סמסטרים, נלמדים לימודים עיוניים ואילו בשנה השנייה, הלימודים הם מעשיים בלבד. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע וניתן לבחור בין מסלול בוקר למסלול ערב. התכנים הנלמדים הם, עקרונות השרטוט, שימוש בחומרים, תכנון פיתוח שטח, תהליכי עבודה בבניין, תכניות עבודה למרכזי ביצוע, הכנת מפרטים טכניים, עקרונות התכנון לחללים שונים, הום סטיילינג, נגרות אומן ונגרות רטובה. כמו כן, הלימודים כוללים גם יציאה לסיורים מקצועיים.
כאשר מסיימים את השנה הראשונה, יש להגיש פרויקט גמר אדריכלות ועיצוב פנים. זה צריך להתמקד בתכנון של בית פרטי כולל פיתוח שטח. בשנה השנייה, שהינה שנה מעשית לכל דבר, התלמידים עובדים על פרויקטים של לקוחות הסטודיו.

לאיזה קהל יעד הלימודים יכולים להתאים? לימודי עיצוב פנים יכולים להתאים לכל מי שרוצה לשלב בין עבודה, לימודים ומשפחה. כמו כן, הם יכולים להתאים לכל מי שרוצה לעשות הסבת מקצוע לתחום חדש, מרתק ומעניין ובכלל לכל מי שרוצה לפתוח עסק עצמאי בתחום או להשתלב בתחום כשכיר.

סיום הלימודים

לאחר שהתלמידים סיימו את השנה הראשונה, הגישו פרויקט גמר וסיימו גם את השנה השנייה ועברו בהצלחה את הסטאז', אז מוענקת דיפלומה לבוגרים. הדיפלומה היא שוות ערך למכתב המלצה ובתוספת תיק העבודות האמיתי של התלמידים, הדבר יכול להיות עבורם יתרון בקבלה לעבודה במשרדי מעצבי פנים מובילים ובכלל. קראו על הסטאז׳ריות של ברברה ברזין.

תנאי קבלה ועלות הלימודים

לימודי עיצוב פנים כוללים תנאי קבלה בהם, מעבר של בדיקת תלת מימד, שאלון סוציומטרי וראיון אישי עם ברברה ברזין או מנהלת הסטודיו. מבחינת עלויות, יש לקחת בחשבון שעלות הלימודים מסתכמת בכ-67,000 שקלים. עלות זאת מחולקת כך ששנת הלימודים הראשונה עולה 47,000 שקלים ושנת הלימודים השנייה עולה 20,000 שקלים. אם אתם חיילים משוחררים, תוכלו לשלם חלק מהלימודים עם הפיקדון שמגיע לכם.
סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן