עידן הקורונה והשפעתו על עיצוב פנים

עידן הקורונה משנה סדרי עולם. נכון לכתיבת שורות אלה השמיים עדיין סגורים אבל כפי שזה נראה עכשיו, זוגות ישראליים ינצלו את פתיחתם לא רק בכדי לטוס, לנפוש ולהכיר מחוזות אחרים מעבר לים, חלקם ינצלו את המעבר לעבודה מהבית ויעשו רילוקיישן למדינות שונות בעולם- גם אם רק לתקופה כדי לחוות את החוויה. הבשורות הטובות הן שממש כמו בהייטק, מעצבת פנים טובה תצליח ובענק גם מעבר לים ואלה הסיבות לכך.

צילום: איתי בנית

באחד הבלוגים הקודמים כתבתי מילים בשבחי הקורונה והודיתי לה שקפצה לבקר ולטלטל את העולם.

קראו כאן עיצוב פנים בנעלי בית.

לא, לא השתגעתי: נכון שמדובר ברעה חולה אבל קרו בעקבותיה כמה דברים טובים בעולם. בראש ובראשונה, גם חצי שנה אל תוך המשבר עדיין אנחנו רואים עליה פנומנלית של בונים ומשפצים שמבקשים לדייק את הבתים שלהם. גם אחוז האנשים שמבינים ומוקירים את מקצועות התכנון והעיצוב מרקיע שחקים ומבחינתי שתי הנקודות האלה הן לחלוטין סיבה למסיבה.

מדובר במגמה עולמית – גם מעבר לים (אפילו במדינות שתודעת העיצוב בהן היתה גדולה מלכתחילה) מדווחים על התחזקות והתבססות המקצוע המופלא שלנו. אנשים מכל רחבי הגלובוס הבינו אחרי חודשים של בידוד שלתכנון נכון יש את היכולת לרפא את הנפש שלנו. חלל שמתוכנן נכון יכול להצמיח ולרפא, לגרום לנו להתנתק ולשכוח מההמולה שבחוץ ולהשפיע על האינטראקציה שלנו עם הסביבה.

עוד דבר שמסתמן הוא שהקורונה תביא איתה עליה במספר הזוגות שיעשו רילוקיישן. היום, כשהעבודה נעשית מהבית, אין שום מניעה מלגור בליסבון ולעבוד מול החברה שיושבת בכלל ברמת החייל בתל-אביב. שמעתי כבר על לא מעט צעירים וזוגות שמתכוונים לעשות שינוי בחייהם וזה רק מחדד אצלי משהו שתמיד ידעתי- בדיוק כמו עובד הייטק גם מעצבת פנים מוכשרת, רהוטה, מקצועית, עם ביטחון עצמי ויד מיומנת בפירוש תצליח בכל מקום.

כך שאם נקרתה בדרכך ההזדמנות, והחלטתם בהחלטה משותפת לנצל את התקופה הסוריאליסטית הזאת ולעבור, אל תהססי לרגע ופשוט לכי על זה!

קראו על הקורונה ועיצוב פנים.

עיצוב פנים הוא מקצוע אוניברסלי! לא משנה אם בגינאה הצרפתית, שטוקהולם או בקוטב הצפוני עסקינן, בכל נקודה בגלובוס אנשים אוהבים לחיות, לבשל ולארח בחללים נוחים, פרקטיים ומעוצבים נקודה! מי שמכיר את התחום מקרוב יודע שמעצבי פנים רציניים לא מדברים עם הידיים וגם לא ממש עם הפה- השפה שלנו היא שרטוט והיופי הוא שתכנית-חזית-חתך זהים בכל העולם. אז נכון שאולי תצטרכי להמיר את הסנטימטרים באינצ'ים אבל היי, זה לא מה שישבור אותך. גם להכיר ולהתמקצע בחומרים מקומיים ובמתודות העבודה המקומיות הן לא ממש אישיו וסביר שתוך שבועות ספורים מרגע הנחיתה תוכלי כבר לשחות בביטחון במים העמוקים ובלי שום בעיה.

כמו בישראל, בכל מקום בעולם business is always personal  אז מניסיון, תני לי לספר לך שאם את חושבת שתשלחי קורות חיים ויגידו לך ישר "בואי"! כדאי שתחשבי בשנית. זה הזמן להתחמש בחוצפה הישראלית ולצאת לכבוש אותם בקסמיך face to face- זאת הדרך היחידה. שבי על הגוגל, למדי את הלך הרוח והעשייה של כל משרד, תרימי את הטלפון ותקבעי פגישה- מנהלים אוהבים להעסיק אנשים מדליקים, עם ביטחון ותעוזה שיכניסו דם חדש למשרד.
אז קדימה. זה הזמן לראות את המטרה, להינעל עליה, לרוץ בכל הכוח ואז להאיץ!

בהצלחה!

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן