מדיניות פרטית

גולש/ת יקר/ה,

ברוכים הבאים לאתר ברברה ברזין בע"מ, בית ספר ללימודי עיצוב פנים וסטודיו לעיצוב.
אנו נוהגים לפעול על פי עקרונות של הגינות ושקיפות ולכן חשוב לנו להגן על פרטיותכם.
מטרתם של התנאים הבאים היא לפרט את סוגי המידע הנאספים באתר ושימושיו.

איזה מידע אנו אוספים?
אנו עשויים לאסוף את המידע הבא:

  • נתונים סטטיסטים ואנונימיים אודות הגולשים: כתובת IP של הגולש, תאריכי ביקור באתר ומשך זמן בו גלש בעמודי האתר ועוד (ראו סעיף קבצי עוגיות "cookies" בהמשך המדיניות)
  • פרטים מזהים של משתמשי האתר: שם פרטי ומשפחה, דוא"ל ומספר טלפון. פרטים אלו יישמרו על ידי הארגון רק כאשר הם ימסרו על ידי הגולש (בעיקר על ידי טפסי צור קשר).

שימוש במידע
אנו עשויים להשתמש במידע למטרת שיפור השירת והתכנים שבאתר האינטרנט שלנו נתונים סטטיסטיים ישמשו את החברה למטרות פנימיות של שיפור וייעול השירותים, שמירה על נתונים עבור פניות עתידיות ועוד.

ייתכן ופרטיו האישיים של הגולש ישמשו לצורך יצירת קשר למטרות שירות לקוחות או מחקרי שוק בלבד, אנחנו לעולם לא נעביר את הפרטים שלכם לצד שלישי!

עוגיות
קבצי עוגיות "cookies" הם קבצי טקסט שנוצרים על ידי הדפדפן בעת כניסתכם לאתר החברה.

ה"עוגיות" מכילות מידע מגוון כגון פירוט הדפים בהם ביקרת באתר, משך זמן השהייה בכל דף, מהיכן הגעת לאתר החברה ועוד. בהתאם להגדרות הדפדפן שלך, חלק מהקבצים יפקעו בעת סגירת דפדפן וייתכן שחלקם ישמרו על גבי הכונן הקשיח במחשבך. קבצים אלו אינם מספקים מידע אישי מזהה, אלא אם כן בחרת לספק לנו מידע זה. ברגע שתבחר לספק נתונים אישיים באתר, מידע זה עשוי להיות מקושר לנתונים המאוחסנים בקבצי העוגיות. קבצי העוגיות מאחסנות את ההעדפות שלך ומאפשרות לנו להציע לך מוצרים, תכנים ושירותים.

קבצי העוגיות מסייעות לאסוף מידע אנונימי וסטטיסטי על הגולשים לצורך תפעול שוטף ותקין של האתר. באפשרותך לנהל את קבצי העוגיות במחשב. כל דפדפן עיקרי מאפשר לך לחסום או למחוק קבצי עוגיות מהמערכת. למידע נוסף אודות ניהול קבצי העוגיות, עיין בהגדרת הפרטיות בדפדפן שלך.

אבטחה
אנו עושים כל שביכולתינו לאבטח את המידע המקוון שנאסף ונעזרים באמצעים טכניים וארגוניים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלכם. המידע האישי שנמסר על ידכם, ישמר ברשתות תקשורת מאובטחות.

עם זאת, אין אנו יכולים להבטיח חסינות מוחלטת לאבטחת המידע מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן באתר.

שינויים במדיניות הפרטיות
מפעילי האתר רשאים לערוך שינויים במדיניות הפרטית, עם או בלי הודעה מוקדמת. אנו ממליצים לעיין במדיניות זו מעת לעת לקבלת המידע העדכני ביותר על נהלי הפרטיות.

יצירת קשר
ניתן לפנות אלינו לבירורים נוספים:
כתובת: החשמונאים 113 תל אביב
טלפון בסטודיו: 03-5666160
טלפון נייד: 050-4581971
פקס: 03-5666097

מייל: studiobsil@gmail.com