לימודי סטיילינג

שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
קורס הום סטיילינג
קורס הום סטיילינג

סטיילינג לימודים ומה שביניהם

האם קורה לך לא פעם שביקרת בבית חברים או משפחה וחשבת לעצמך: "אם רק הבית  היה צבוע בגוון בהיר יותר או בצבע אחר הבית היה נראה הרבה יותר מוצלח.  אבל במקום זאת, צבעו את הבית בגוון שממש לא מתאים ולא מחמיא לו?

אם  מדי פעם כשאת עוברת בבתים של אחרים את שמה לב לפרטים הקטנים, שיכלו לשנות לטובה את כל המראה של הבתים  הללו, כנראה שיש לך חוש סטיילינג מפותח. כבר לפי העין את רואה אילו צבעים יתאימו לחוויה טובה יותר בבית ואיזה סגנון אבזור וריהוט כדאי להתאים.

להפוך תחביב למקצוע ולא להישאר בתחום הידידים

יש לך כישרון, וכנראה גם ניסיון בהתאמה נכונה של סטיילינג. למה להישאר בתחום התחביב והידידים ולא להפוך את הכישרון הזה למקצוע, מקצוע שתיהני לקום כל בוקר ולעבוד בו?

ברברה ברזין הוא סטודיו מוביל המתמחה בלימודי עיצוב פנים והום סטיילינג. אנו בברברה ברזין, מציעים קורס הום סטיילינג מקצועי שאחריו תוכלי להתחיל לעבוד מיידית.

אבל…מה פירוש המילה סטיילינג בכלל?

אנחנו יודעים שסטיילינג קשור להופעה וללבוש. אם נדייק, סטיילינג משמעו עיצוב הופעה. כלומר בבית, להתאים את הריהוט והצבע, כולל האקססוריז השונים לחלל פנימי בא אנו נמצאים, ולאישיות האדם.

שימוש נכון של גוונים מבליטים ואקססוריז במידה ובגודל הנכונים- יכולים לשדרג לטובה את המראה של הבית, בכמעט באפס מאמץ. לעומת זאת, שימוש לא נכון בולט מאוד לעין- למשל  ניתן להיתקל בעשרות בתים שניסו לצבוע אותם בלבן רק כי "לבן מגדיל" בעוד שצבע מגוון יותר היה יוצר תחושה נעימה ורגועה יותר.

בקורס הום סטיילינג בברברה ברזין נלמד כיצד לאבחן את הטעם והאישיות של הלקוחות שלנו, וכיצד לעצב להם סטיילינג פונקציונאלי ובעל מראה נכון על פי האופי הספציפי שלהם. יעוץ הסטיילינג נעשה תוך התחשבות מלאה ברצון הלקוח וטעמו כל זאת תוך ניסיון לתת ביטוי לאמירה אישית של כל לקוח מעבר ל"סטנדרט" הנדוש.

אופנה גם מתקבלת בברכה, אם הטרנד הנוכחי מתאים ללקוח. בקורס הום סטיילינג המטרה היא ללמוד כיצד ליצור מראה נכון, יפה ונוח עבור כל חלל. אם ההופעה מתכתבת עם צו אופנת הבית הנוכחי- זה יתרון. אך בכל מקרה, אופנה תתחלף כל עונה, ולכן בקורס הסטיילינג נלמד איך לרהט בצורה אופנתית אך אם אופציה לשינויים מהירים ולא יקרים בעתיד.

לשחק על הצדדים החזקים שלך

אומרים שכדי לבחור מקצוע שנכון לנו, צריך ללכת על הצדדים החזקים שבנו, ולחזק אותם עוד יותר. חוש לסטיילינג כבר יש לך, זה הזמן לשחק על הצדדים החזקים שלך ולהפוך אותם ליתרון.

בקורס סטיילינג בסטודיו ברברה ברזין נחזק את חוש הסטיילינג וניתן לך את כל הכלים להיות סטייליסטית מקצועית.

זה הזמן לקבוע פגישת יעוץ ולהתרשם בעצמך מהסטודיו ומקורס הסטיילינג שלנו.

נשמח לראותך,

ברברה ברזין

סגירת תפריט