תואר בעיצוב פנים

האם את אחת שנוהגת לשים לב לכל פרט קטן בחדר? האם אתה יכול להסתכל על חפץ או רהיט בחדר ולדעת אם הוא משתלב עם שאר החפצים בצורה הרמונית?

עיצוב פנים הוא מקצוע של יופי, אסתטיקה ופרקטיות. עיצוב פנים עוסק בעיצוב החלל- חלל הבית או חלל המשרד, למקום נוח ושימושי, הרמוני ובעל זרימה.

תואר בעיצוב פנים ניתן בארץ על ידי מספר מכללות ומוסדות אקדמאים.  בתואר בעיצוב פנים תלמד לשים לב לצורות החפצים ולצבעי החפצים, למרחקים ביניהם ולזוויות האור שהחלון מטיל עליהם, על מנת להציב אותם צורה הרמונית ובקומפוזיציה מאוזנת.

עיצוב: הדס בראון שדות. צילום: גדעון לוין
עיצוב: צוף הלפרין. צילום: יונתן תמיר
עיצוב: עדי ברגמן אראל. צילום: עמית גושר

המטרה בעיצוב פנים אינה יצירת חדר יפה בלבד. לכן תואר בעיצוב פנים יקנה לך את הידע כיצד לעצב כל חלל בצורה הכי שימושית שאפשר, תוך חיסכון במקום.

על ידי עיצוב נכון, תאורה וצבעים נכונים ניתן ליצור אשליה של חדר רחב יותר, ניתן ליצור אשליה לתקרה גבוהה יתר או נמוכה יותר- בעצם, החלל הוא משטח העבודה של המעצב הפנים, וכמו קוסם למעצב הפנים היכולת לשנות את מראה החלל ולתת לו אמירה מיוחדת.

 לימודי עיצוב פנים בסטודיו ברברה ברזין

 אצלנו, בסטודיו ברברה ברזין, הלימודים אינם לימודי אקדמיה תיאורטיים, לא מקבלים "תואר בעיצוב פנים", כאן לומדים מקצוע.
לימוד עיצוב פנים מקנה לך את היכולת לנתח כל חלל נתון ובמידת הצורך לשנות ולתכנן מחדש את החללים הפנמיים ולהציב בתוכם פונקציות שונות, חדרי רחצה, חדרי מגורים, מטבח, תאורה ורהיטים.  תלמד לעצב כל חלל נתון בצורה אסתטית ושימושית, תוך מתן ביטוי לאמונות שלך. לא פחות חשוב, תלמדי כיצד להקשיב לצרכי הלקוח שלך- בעלי הבית אותו תעצבי, וכיצד לבנות עבורם חלל מותאם אישית, פרקטי, קל לתחזוקה המתאים לצרכיהם ורצונם.
במסגרת הלימודים תתנסי בפרויקטים אמתיים מול לקוחות אמתיים, כאן תלמדו להתמודד עם בעלי מקצוע שונים, קבלנים, חשמלאים, אינסטלאטורים, אנשי מיזוג אויר ועוד.
בסטודיו לומדים, בחניכה אישית, להכין תוכניות שונות כגון תכניות הריסה, בנייה, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, מיזוג אויר ועוד.
מסטודיו ברברה ברזין תצאי בעלת מקצוע בעיצוב פנים עם ניסיון מוכח.

 זה הזמן לקבוע פגישת יעוץ ולהתרשם בעצמך מהסטודיו ומלימודי עיצוב הפנים אצלנו.

נשמח לראותך,

סטודיו ברברה ברזין

עיצוב: בטי יעקובסון. צילום: שירן כרמל
סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן