תודה.

ההודעה נשלחה. אנו ניצור איתך קשר בהקדם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

מראגוני

סטודיו לעיצוב פנים דנה צופר רוני שלמון הורדת PDF

ברברה ברזין בראיון לדיזיינר הארץ: שטח פרטי

עיצוב הוא תחום שבכוחו לרפא גוף ונפש: הוא אינו מותרות אלא כורח המציאות וביכולתו לנחם, להצמיח, לרפא ולהציל אותנו מעצמנו. הוא זה שמשפיע על הלך הרוח בבית, על האינטראקציה המשפחתית, הפרודוקטיביות והאנרגיה ששורה בו בכל רגע נתון.

אורית דרוקר

עיצוב ואדריכלות פנים  052.3252823orit.druker@gmail.comwww.oritdruker.com תכנון וליווי שינויים בבניית בית פרטי בהרחבה צילום: אלעד גונן המשפחה שלפנינו החליטה לעזוב את העיר שבמרכז לטובת ישוב עם חיי קהילה.

שלומית גליקס

תכנון ועיצוב פנים בוגרת הסטודיו. מלווה את לקוחותיה משלב התכנון, שרטוט התכניות, בחירת החומרים והלבשת הבית עד לפרט האחרון:  "בתפיסת עולמי, בני הבית הם מקור

רז אלון

עיצוב פנים GOLAN/&/ALONעיצוב פנים רז אלון : 054-6448169אורן גולן: 054-3006484 47 מטר דירה של 47 מ"ר ששופצה שיפוץ מלא.בתחילת השיפוץ המבנה שימש כסטודיו וחנות לתכשיטים

התאמת המטבח לסגנון החיים של המשפחה

בתכנון ובעצוב המטבח חוברים שיקולים רבים, העלולים לגרום ללבטים בנוגע לסוגי החומרים, לאפשרויות, לשיטות וכמובן לחלום הפרטי.
מה באמת הקשר בין- מטבח שהוא מושא חלומות כמעט בכל בית ישראלי לבין מטבח העונה על הצרכים האמיתיים?

עושים מקום של כבוד לבלאגן – חלק א'

אחת הטעויות הנפוצות בתכנון הבית היא אי מציאת פתרונות אחסון ראויים. הגיע הזמן לתכנן פתרונות אחסון ראויים שיהיה סופר פונקציונליים וחשוב לא פחות יראו נהדר.

סגירת תפריט
לשליחת הודעה
שלחו לנו הודעה
היי יקירה,
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים? דברי איתי ❤️
דילוג לתוכן